ZÁMEČNICTVÍ BÍLÝ, s.r.o Prostějov - prodej zámečnických potřeb

Plumlovská 511/204, 796 04 Prostějov Olomoucký kraj

Web: www.bily-sro.cz/
IČO: 64506452
Email: bily-sro@bily-sro.cz
Email: svatopluk@bily-sro.cz
Mobil: +420 603 803 140 - pan Bílý (majitel, zámečnictví)
Mobil: +420 605 235 920 - pan Smutný (zámečnictví)

Internetový prodej zámečnického zboží, komponentů pro vrata, brány, branky a dveře.

Nabízíme pohony pro vrata a brány, zábrany, parkovací systémy a bezpečnostní lišty.

Kvalita materiálu
1. Pro většinu lidí je velmi důležitý venkovní i vnitřní pohled na dům i zahradu, který již na první pohled dotváří charakter a soukromí obyvatelů. První a hlavní dominantou je oplocení s bránou a brankou, které jsou vstupem do Vašeho domova. Dále následuje schodiště a balkony. Tyto produkty jsme Vám schopni nabídnout od jednoho výrobce.

2. Nabízíme bezúdržbový materiál, vysoké technické provedení a nástřik nejlepší práškovou technologií nebo technologií decoral (imitace dřeva). Individuální řešení pro Váš osobitý design, který si sami můžete navrhnout. Pomůžeme Vám se orientovat v několika desítkách modelů, tvarů, ukončení profilů špičkami. Při vyřešení designu je zde další otázka barevnosti. I zde jsou možnosti několika stovek odstínů dle vzorníku RAL a v neposlední řadě vzorník dle Decoral/imitace dřeva. Ochotně Vám poradíme se sestavením, designem a výběrem Vašeho ojedinělého výrobku pro Váš dům.

Zaměření zdarma
Velmi zásadním a důležitým krokem je osobní návštěva technika se zaměřením. Naši zákazníci dostanou všechny základní a důležité informace včetně vzorků materiálů, vzorníků barvev a pro inspiraci ukázku realizací na fotografiích v tabletu. Pomůžeme a poradíme s Vaší představou, kterou přeměníme na Vaše přání.

VŠE je pochopitelně tak jako celá služba úplně zdarma.

Stabilní šroubový systém oplocení a balkonů, brány a branky jsou svařované medotou TIG
Brány, branky,oplocení a balkonové výplně svařované metodou TIG nebo šroubované nerezovým spojovacím materiálem
Brány a oplocení velkých rozměrů nám umožnuje pouze svařované díly. Pro šroubovaní používáme zásadně nerezový spojovací materiál, který umožnuje kombinovat různé typy profilů mezi sebou to jak ve škále barevných odstínů, tak ve škále Decoralu/imitace dřeva.

Bezúdržbovost a čištění -záruka materiálu 15 let
Všechny výrobky z NAŠÍ dílny jsou v lakovně chemicky upraveny a očištěny, Prášková barva, která je nanesena technologií nástřiku dotvoří konečný ráz celého výrobku. Ošetřování není nutné. Při větším znečištění je možné použít obyčejnou zahradní hadici a oplocení a jiné výrobky pouze omýt proudem vody.

Ověřená firma

Otevírací doba

  • Pondělí 7:00 - 15:30 hod.
  • Úterý 7:00 - 15:30 hod.
  • Středa 7:00 - 15:30 hod.
  • Čtvrtek 7:00 - 15:30 hod.
  • Pátek 7:00 - 15:30 hod.
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno
individuální návštěva je dle dohody možná i mimo uvedenou dobu

Kontaktovat firmu